Nakliye firmalarından taşıyacakları eşyayı bir noktadan alıp istenilen yere istenilen şekilde ulaştırmaları beklenir. Tuzla nakliye firması, tam da beklediğiniz hizmeti size sunmak üzere kurulmuştur. Tuzla nakliye firması olarak eşya taşıma sürecinde en önemli maddenin taşınacak eşyanın korunması olduğunu biliyoruz.

Tuzla nakliye firması olarak evden eve nakliye yanında paletli malzeme taşımacılığı, kolili malzeme taşımacılığı ve kargo taşımacılığı da yapmaktayız. Taşınmaya hazır yüklerinizi paletlerde topluyoruz ve paketliyoruz. Paletlerin taşınmasını forklift araçlarla sağlıyoruz. Paletli taşımayla insan gücünü azaltıyor ve olası kazaların önüne geçilmesini sağlanır.

Tuzla nakliye firması olarak ev taşıma, ofis taşıma ya da belli eşyaların başka adreslere ulaştırılması gerektiğinde pratik bir yöntem olan kolileme yöntemini kullanıyoruz. Taşıma sırasında zarar görmemeleri için kolileri doğru şekilde istifliyoruz. Taşınacak kolilerin boyutlarına göre sınıflandırmasını yapıyor, koli adedini not alarak teslimat sırasında kontrollerini yapıyoruz.

Taşınacak eşyalarınızı sigorta işlemini gerçekleştirilmesi Tuzla nakliye olarak bizim görev sorumluluğumuzdadır. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde gideceği adrese ulaştırıyoruz. Yeni adreste indirme ve yerleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketlerinizi yine aynı özenle açıyor, tüm eşyalarınızı yerli yerinde teslim ediyoruz. Temizlik ve hijyen koşullarına uygun teslimat gerçekleştiriyoruz.

Standartlara uygun araçlarımız ve araç takip sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını vaktinde ve güvenilir olarak teslim etmekteyiz. Tuzla nakliye olarak ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek üzere çalışıyoruz. Tuzla nakliye olarak taşımacılıkta çözüm odaklı yaklaşımımız ve deneyimli personel kadromuzla sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat