Eskişehir şehirlerarası nakliye firması olarak İstanbul’un her ilçesinden taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Nitelikli araç filomuz, deneyimli şoförlerimiz ve nakliye personelimizle taşımacılık işlerinize profesyonel çözümler getiriyoruz.

Ev taşıma, ofis taşıma, koli taşıma vb. tüm taşıma işlemleriniz için Eskişehir şehirlerarası nakliye firmamız yanınızda. Alanında uzman ekibimiz taşınacak eşyalarınızı inceleyerek ekspertiz çalışması gerçekleştirir. Eskişehir şehirlerarası nakliye firmamız mobilya, beyaz eşya gibi büyük ebatlı eşyalarınızı en güvenli şekilde paketler. Taşınacak eşyalarınız özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenir. Eskişehir şehirlerarası nakliye firması eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına alır. Taşımadan dolayı herhangi bir zarar yaşamazsınız. Taşınacak eşyalarınıza aklınız kalmaması için tüm süreç hakkında bilgilendirilirsiniz.

Eskişehir şehirlerarası nakliye firmamız güvenli bir yolculukla eşyalarınızı varış noktasına ulaştırdıktan sonra en hızlı şekilde yerleştirme işlemini gerçekleştirir. Montaj gerektiren eşyalarınız titizlikle monte edilerek istenilen alana kurulur. Eşyalarınız yüksek katlı binalarda ise ya da yüksek katlı binalara yerleştirilecekse asansör sistemiyle bu işlem pratik bir şekilde tamamlanır.

Şehirlerarası taşımacılık konusunda Eskişehir şehirlerarası nakliye firması olarak dünya standartlarında hizmet vermenin mutluluğu ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sektörde yer almaktan gurur duyuyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat