Sel Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasında paketleme ve depolama yer almaktadır. Bazı durumlarda eşyalarınızı bir müddet saklanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun için gerekli güvenlikli alanı bulmak sizin için önemli olacaktır. Saklanacak eşya bazen ev taşıma sırasında henüz yerleştiremeyeceğiniz özel eşyanız olabileceği gibi, ofis değişikliği ya da küçültme halinde daha sonra kullanmayı planladığınız büro eşyalarınız olabilir. Ya da üretim yaptığınız bir ürününüzün teslimat için zamana ihtiyacı vardır. İşte tüm bu durumlarda eşyalarınızı güvenli bir şekilde bekletebileceğiniz alanlar önemli olur.

Kısa ya da uzun vadede yeniden kullanacağınız ya da zamanı geldiğinde yerine ulaştıracağınız eşyanızın mevcut özelliğini kaybetmeden, taşıma ve saklama sırasında herhangi bir zarar görmeden depolanması için paketleme ilk iştir. Eşyalarınız türüne göre ihtiyaç duyduğu malzeme ile ambalajlanır. Tüm farklı senaryolar için kullanılabilecek kağıt, plastik vb. ambalajlama materyalleri ve teknikleri tarafımızda mevcuttur.

Paketlenecek ve depolanacak eşyalar tespit edilip ihtiyaç duyulan malzeme temin edildikten sonra söküm, ambalajlama, forklift, vinç ya da asansör yardımıyla taşıma, depolama alanında temiz ve hijyenik koşullarda bekletilme, istediğiniz zamanda istediğiniz yere taşınma işlemleri yapılır.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat