Eşyanın bulunduğu yerden alınarak varış noktasına götürülmesi olarak tanımlanan taşıma, ticarî hayatın devamını da sağlar. Büyük ebatlı, ağır yüklerinizin gönderimi için kargo firmaları yerine kargo taşıma hizmeti sunan Kartal nakliye firmasından hizmet almak isteyebilirsiniz.

Evden eve nakliyede de hasarsız ve vaktinde yerine ulaşan eşyalar ile yüksek müşteri memnuniyeti barındıran kapıdan kapıya hizmeti Kartal nakliye firması olarak bizim işimiz. Sizler için heyecan verici bir olay olan taşıma hizmetini size sunarak yeni yerinize sizi stressiz bir şekilde taşıyoruz.

Evden eve taşıma klasik bir taşıma işlemi değildir, günümüzde birçok ihtiyaca cevap veren çok yönlü bir süreçtir. Kartal nakliye firması tarafından yapıldığında size sadece yeni hayatınıza başlamak kalacaktır.

Kartal nakliye firması olarak eksper hizmetiyle yerinde gözlem yaparak eşyalarınızı tespit ediyoruz. Her eşyanızı uygun paketleme materyalleriyle paketliyoruz. Kırılabilecek eşyaları özenle paketledikten sonra, kırılır uyarısını kutuya mutlaka görünür olacak şekilde yazıyoruz. Hiçbir şeyin kaybolmaması, kırılmaması veya yanlış yerleştirilmemesi için envanterini çıkarıyoruz. Araca önce mobilya ve halılarınızı yerleştiriyoruz, üst kısma kırılabilir eşyalarınızı yerleştiriyoruz ve paketler arasında boşluk bırakmıyoruz. En hassas eşyalar için en güvenli alanları kullanıyoruz. Kırılabilecek yüklerinizi gerekli koruyucu malzemelerle sağlamlaştırıyoruz. Taşınacak eşyalarınızı sigorta işlemini gerçekleştiriyoruz.

İşini yüksek kalite, profesyonellik ve tutkuyla yapan Kartal nakliye firması olarak sürekli iyileştirmelerle kendimizi geliştiriyoruz. Taşıma işlemlerinizin sorunsuz gerçekleşmesi için Kartal nakliye firması olarak yenilikçi çözümleriyle yanınızdayız. Kartal nakliye firması olarak sadece gereksinimleri en iyi şekilde uygulayacak bilgi ve beceriye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda ekonomik çözümlerle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat