BİZ KİMİZ

Taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 1990 yılında İstanbul’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulduk. Alanında uzman kadromuzla, her geçen gün büyüyerek kısa sürede çalışmalarımızı arttırdık.

Şehir içi yük taşıma, evden eve nakliyat, parsiyel yük taşıma, ofis büro taşımacılığı, asansörlü taşıma, ambar taşımacılık, paketleme ve depolama, şehirlerarası nakliye ve hafriyat taşımacılığı hizmetlerini uzman kadromuz ve ekibimizle sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip yerine getirerek müşteri memnuniyetini temin etmek öncelikli hedefimizdir.

Eşyalarınızın bir noktadan diğerine ulaştırılması ve süreç içerisindeki faaliyetlerin yönetilmesi profesyonel çalışma gerektirir. Bu ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteren firmalar için hız ve güvenilirlik çok önemlidir. Bunun için başarılı bir organizasyon yürütülmelidir. Taşımacılıkta çözüm odaklı yaklaşımımız ve deneyimli personel kadromuzla sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Standartlara uygun araçlarımız ve araç takip sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını vaktinde ve güvenilir olarak teslim etmekteyiz. İhtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek üzerine çalışmaktayız.

Sistemimizi müşterilerimizin önceliklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere oluşturuyoruz. Müşterilerimizin taleplerini karşılamayı, süreçte bizimle paylaştıkları tüm geri bildirimlerini dikkate almayı, gerekli iyileştirme ve kontrollerin yapılması için en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte taşımacılıkta ortaya çıkan yenilikleri takip ediyor, mallarınızın istediğiniz yere en hızlı, etkili ve güvenli şekilde taşınması için çalışıyoruz. Araçlarımız her türlü malın taşınmasına imkân vermektedir.

Sel Nakliyat olarak hızlı ve güvenli nakliyat firması arayan müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.