Günümüzde ofis taşıma işlemi, insanların hayatlarını kolaylaştırmak adına ofis taşıma firmaları tarafından verilmektedir. Bu işletmeler her ne kadar benzer hizmet türleri verseler de hizmet kalitesi farklılık göstermektedir. Ofis taşıma sektöründe hizmet kalitesinin ana belirleyicileri araçlar, ekipmanlar, ambalaj malzemeleri, personel ve taşınan firmadaki güvenilirliktir. Hijyen koşullarına uyan güler yüzlü personelimizle eşyalarınızı sağlam şekilde, hiçbir kullanım özelliğini yitirmeden ve zaman kaybına neden olmadan yeni çalışma alanlarınıza ulaştırmak ve yerleştirmek için her geçen kendimizi geliştiriyoruz

Güvenlik, kalite ve şeffaflık

Ofis eşyalarınızın işletmeniz için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu eşyaları ofisinizde en iyi çalışma şartlarını oluşturacak şekilde pratik kullanıma uygun yerleştirdiğinizi de biliyoruz. Her birinin kullanım yeri büyük önem taşır. Eşyaların yerlerinin değişmesi ya da dosyaların karışması demek işlerinizin aksaması demektir. Her bir parçanın yerli yerinde olması bizim için de birinci öncelik. Kaybolmadan, zarar görmeden, kullanım fonksiyonunu kaybetmeden, yeniden kurulduğunda iş kaybına neden olmadan, alıştığınız düzeni bozmadan ve en önemlisi zamanınızdan çalmadan eşyalarınızın yeni yerine yerleşmesi gerekir..

Ofis taşıma süreci

Çalışma, uzmanımızın ofisinize gelerek inceleme yapmasıyla başlar. Tüm eşyalar analiz edilir, taşıma planı hazırlanır, taşınacak yüklere uygun araçlar tespit edilir, gerekli durumlarda asansörlü araç temin edilir. Nakliye günü ofis eşyalarınız türlerine göre ayrılır. Eşyalarınız sigortalanır. Mobilya ve dolaplar demonte etmeye uygun şekilde sökülür. Her bir eşya en iyi korumayı sunacak uygun materyal ile kaplanır. Dosyalar uygun kolilere koyulur, üzerine gerekli açıklamalar yazılır. Paket ve koliler sayılarak envanter çıkarılır. En pratik yüklemeye uygun şekilde taşıma araçları park edilir. Tüm mobilya, paket, koli ve eşyalarınız araçlara türlerine göre sırayla ve sağlam kalacak şekilde istiflenir. Varış noktasında aynı titizlikle indirme ve yerleştirme işlemi gerçekleştirilir. Kurulumlar gerçekleştirilir, son olarak tüm kontroller yapılarak teslimat tamamlanır.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat