Bakırköy nakliye firması olarak şehir içi yük taşıma, evden eve nakliyat, parsiyel yük taşıma, ofis büro taşımacılığı, asansörlü taşıma, ambar taşımacılık, paketleme ve depolama, şehirlerarası nakliye ve hafriyat taşımacılığı hizmetlerini uzman kadromuz ve ekibimizle sunuyoruz. Türkiye’nin her bölgesine güvenli ve kaliteli nakliye hizmetini eşyalarınızı sigortalayarak götürüyoruz. Olası hasarlara karşı eşyalarınızın zarar görmenizi engelliyoruz.

Evden eve nakliye ihtiyacı duyduğunuz durumlarda Bakırköy nakliye firması olarak hiçbir pürüzle karşılaşmanızı istemiyoruz. Bakırköy nakliye firması olarak önce eksper hizmetiyle yerinde gözlem yaparak eşyalarınızı tespit ediyoruz. Eşyalarınız için uygun kapasitede araç ya da araçları seçiyoruz. Asansörlü aracın ve diğer araçların park yerini belirliyoruz. Araç parkları ve asansörlü araç kullanımı ile ilgili tüm çevre güvenlik önlemleri alıyoruz.

Her eşyanızı uygun paketleme materyalleriyle paketlenmesi Bakırköy nakliye hizmeti içerisinde yer alıyor. Kırılabilecek eşyaları özenle paketledikten sonra, kırılır uyarısını kutuya mutlaka görünür olacak şekilde yazıyoruz. Hiçbir şeyin kaybolmaması, kırılmaması veya yanlış yerleştirilmemesi için envanterini çıkarıyoruz.

Bakırköy nakliye olarak araca önce mobilya ve halılarınızı yerleştiriyoruz, üst kısma kırılabilir eşyalarınızı yerleştiriyoruz ve paketler arasında boşluk bırakmıyoruz. En hassas eşyalar için en güvenli alanları kullanıyoruz. Kırılabilecek yüklerinizi gerekli koruyucu malzemelerle sağlamlaştırıyoruz.

Taşınacak eşyalarınızı sigorta işlemini gerçekleştirilmesi Bakırköy nakliye olarak bizim görev sorumluluğumuzdadır. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde gideceği adrese ulaştırıyoruz. Yeni adreste indirme ve yerleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketlerinizi yine aynı özenle açıyor, tüm eşyalarınızı yerli yerinde teslim ediyoruz. Temizlik ve hijyen koşullarına uygun teslimat gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızın bir noktadan diğerine ulaştırılması ve süreç içerisindeki faaliyetlerin yönetilmesi profesyonel çalışma gerektirir. Bakırköy nakliye firması olarak bu ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteriyoruz. Nakliye firmaları için hız ve güvenilirlik çok önemlidir. Bakırköy nakliye firması olarak hızlı ve güvenlikli nakliye imkânı sağlıyoruz. Bakırköy nakliye olarak taşımacılıkta çözüm odaklı yaklaşımımız ve deneyimli personel kadromuzla sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Standartlara uygun araçlarımız ve araç takip sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını vaktinde ve güvenilir olarak teslim etmekteyiz. Bakırköy nakliye olarak ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek üzere çalışıyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat