Her türlü taşıma işleminiz için Sancaktepe nakliye firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Ev eşyalarınızın taşıması yanında ofis taşıma hizmeti de alabilirsiniz. Ofis taşıma sektöründe hizmet kalitesinin ana belirleyicileri araçlar, ekipmanlar, ambalaj malzemeleri, personel ve taşınan firmadaki güvenilirliktir. Sancaktepe nakliye firması bu koşulları size garanti eder.

Sancaktepe nakliye firmasıyla eşyalarınız kaybolmadan, zarar görmeden, kullanım fonksiyonunu kaybetmeden, yeniden kurulduğunda iş kaybına neden olmadan, alıştığınız düzeni bozmadan ve en önemlisi zamanınızdan çalmadan eşyalarınızın yeni yerine yerleştirilir.

Ev ve ofis taşıma işlemini Sancaktepe nakliye olarak asansörlü sistemle gerçekleştiriyoruz. Bazı ev ve ofis eşyalarımız insan gücüyle taşınamayacak büyüklük ve ağırlıktadır. Bu noktada asansörlü araçlar devreye girer. Asansörlü araç kullanımı her ne kadar işleri kolaylaştıran bir süreç ise de tabi ki uzmanlık ve maksimum özen gerektirir. Asansörlü taşımacılık için Sancaktepe nakliye firması olarak hizmet sunuyoruz.

Eşyalarınızın mevcut özelliğini kaybetmeden, taşıma ve saklama sırasında herhangi bir zarar görmeden depolanması için paketleme işlemi gerçekleştiren Sancaktepe nakliye firması, eşyalarınızı türüne göre ihtiyaç duyduğu malzeme ile ambalajlar. Paketlenecek ve depolanacak eşyalar tespit edilip ihtiyaç duyulan malzeme temin edildikten sonra söküm, ambalajlama, forklift, vinç ya da asansör yardımıyla taşıma, depolama alanında temiz ve hijyenik koşullarda bekletilme, istediğiniz zamanda istediğiniz yere taşınma işlemleri yapılır.

Size hızlı ve özverili bir hizmet sunabilmek için mümkün olan en yüksek zaman ve maliyet tasarrufunu garanti ediyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat