Evden eve taşıma, ofis büro taşımacılığı, belli özel eşyaların taşınması gibi durumlarda şehirlerarası taşımaya ihtiyaç duyduğunuzda Antalya şehirlerarası nakliye firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Antalya şehirlerarası nakliye olarak modern taşıma olanaklarıyla her türlü nakliye işinizi gerçekleştiriyoruz.

Antalya şehirlerarası nakliye firması olarak taşımaya uygun güvenlikli araç ve deneyimli şoförlerle hizmetinizdeyiz. Güvenli yolculuk için tüm kontrolleri yapılmış araçlarımızla nakliyenizi tamamlıyoruz. Taşıma öncesi en doğru zaman planını hazırlayarak size sunuyor ve söz verdiğimiz zamanda teslimatları gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız uzun yola uygun ve yol güzergahımız en doğru şekilde planlanmıştır.

Antalya şehirlerarası nakliye firması olarak öncelikle eksper tarafından eşyalarınızı analiz ediyoruz. Eşyalar sigorta kapsamına alıyoruz. Türlerine göre koliliyor, ambalajlıyor ya da paketliyoruz. İhtiyaç halinde forklift yardımıyla araçlara taşınmalarını sağlıyoruz. Büyük eşyalar asansörlü araçlarla bulundukları yerden çıkarıyoruz.

Antalya şehirlerarası nakliye firması olarak bizlerin en önem verdiği konulardan biri de eşyaların araçlara yerleştirilmesidir. Önce büyük eşyalar aralarında boşluk kalmayacak şekilde araçlara yüklüyoruz. Diğer küçük eşyalar güvenlikli bir şekilde araçlara yerleştiriyoruz. Hassas ve kırılgan eşyalar için en güvenli alanlar oluşturuyoruz.

Hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Antalya şehirlerarası nakliye firması olarak eşyalarınızı güvenle taşımak için hazırız.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat