Yük taşıma yöntemlerinden biri de ambar taşımacılıktır. Taşınacak yükler bir aracı doldurmayacak miktarda olduğunda ve kargo firmaları tarafından taşınamayacak büyüklük ve miktarda olduğunda ambar taşımacılık devreye girer. Belli bir merkezde toplanan farklı yükler aynı yöne gidecek başka yüklerle birlikte bir araçta toplanır ve taşıma işlemi gerçekleştirilir. Malların birleştirilerek taşınması işlemi bütün bir araç tutma zahmetinden sizi kurtarır. Komple araç tutmanın ya da parsiyel araç kiralamanın daha masraflı olacağı durumlarda ambar taşımacılık işlerinizi kolaylaştırır.

Sel Nakliyat ambar taşımacılık hizmetiyle siz değerli müşterilerinin yüklerini en iyi şekilde taşımanın garantisini verir. Toplamadan teslimata kadar taşınacak yüklerinizin takibi tarafımızdan yapılır. Yükleriniz sigortalı bir şekilde varış noktasına ulaştırılır.

Ambar taşımacılık titiz bir organizasyon gerektirir. Kurduğumuz sistemde aynı yöne ulaştırılacak olan yüklerin planlaması en doğru şekilde yapılır. Şeffaf çalışmayı düstur edinen Sel Nakliyat her aşamada sizleri bilgilendirerek süreçte yaşanabilecek aksamaları ortadan kaldırır.

Neden ambar taşımacılık?

Birden fazla eşyanızı aynı anda farklı yönlere mi göndermek istiyorsunuz, bu durumda da araçlar tam olarak dolmuyor. Kargo firmaları ya yüksek meblağlarla hizmeti gerçekleştiriyor ya da yüklerinizin boyutu itibariyle taşıma işlemini gerçekleştiremiyor. Ambar taşımacılık sistemi ise hem eşyalarınızı teslim aldığı ilk andan itibaren sigortalayarak eşyalarınızın güvenliğini teminat altına alıyor hem de belli bir merkezde topladığı diğer yüklerle birlikte ekonomik bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesini sağlıyor.

Sel Nakliyat olarak ambar taşımacılık alanında hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Yük toplama alanımızın güvenliği ve düzeni, sistemimizin pratikliği ve izlenebilirliği, araçlarımızın son model ve taşımaya uygun oluşu, şoför ve taşıma ekibimizin iş bilirliği ve güler yüzü belirlediğimiz hedefin sürdürülebilirliğini kanıtlamaktadır. 

Havalimanı Sevkiyatları

Yurtiçi ve yurtdışı teslimli yüklerini daha kısa sürede ulaştırmak isteyen müşterilerimiz havayolu taşımacılığını tercih ederler. Aciliyet, birçok yük gönderisinde önemli bir faktördür. Ancak bu yüklerin havalimanlarına karayolu aracılığıyla taşınması söz konusudur ve bu da farklı bir taşıma alanının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Havalimanı sevkiyatları Sel Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bir alandır.

Deniz Limanı Sevkiyatları

Yurtiçi ve yurtdışı teslimli yüklerini deniz yoluyla göndermek isteyen müşterilerimize deniz limanı sevkiyatı hizmeti vermekteyiz.

Mühürlü Araç Sevkiyatı

Değerle eşyalarınızın taşınmasını mühürlü araçlarla sağlıyoruz. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra havalimanı ya da deniz limanı sevkiyat alanında mühürleme işlemi gerçekleşir. Özel ürün taşımacılığı olarak da sunulan bu hizmetle eşyalarınız mühürle güvence altına alınır.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat