Gebze nakliye firması olarak şehir içi yük taşıma, evden eve nakliyat, parsiyel yük taşıma, ofis büro taşımacılığı, asansörlü taşıma, ambar taşımacılık, paketleme ve depolama, şehirlerarası nakliye ve hafriyat taşımacılığı hizmetlerini uzman kadromuz ve ekibimizle sunuyoruz. Türkiye’nin her bölgesine güvenli ve kaliteli nakliye hizmetini eşyalarınızı sigortalayarak götürüyoruz. Olası hasarlara karşı eşyalarınızın zarar görmenizi engelliyoruz.

Evden eve nakliye ihtiyacı duyduğunuz durumlarda Gebze nakliye firması olarak hiçbir pürüzle karşılaşmanızı istemiyoruz. Gebze nakliye firması olarak önce eksper hizmetiyle yerinde gözlem yaparak eşyalarınızı tespit ediyoruz. Eşyalarınız için uygun kapasitede araç ya da araçları seçiyoruz. Asansörlü aracın ve diğer araçların park yerini belirliyoruz. Araç parkları ve asansörlü araç kullanımı ile ilgili tüm çevre güvenlik önlemleri alıyoruz.

Her eşyanızı uygun paketleme materyalleriyle paketlenmesi Gebze nakliye hizmeti içerisinde yer alıyor. Kırılabilecek eşyaları özenle paketledikten sonra, kırılır uyarısını kutuya mutlaka görünür olacak şekilde yazıyoruz. Hiçbir şeyin kaybolmaması, kırılmaması veya yanlış yerleştirilmemesi için envanterini çıkarıyoruz.

Gebze nakliye olarak araca önce mobilya ve halılarınızı yerleştiriyoruz, üst kısma kırılabilir eşyalarınızı yerleştiriyoruz ve paketler arasında boşluk bırakmıyoruz. En hassas eşyalar için en güvenli alanları kullanıyoruz. Kırılabilecek yüklerinizi gerekli koruyucu malzemelerle sağlamlaştırıyoruz.

Eşyalarınızın bir noktadan diğerine ulaştırılması ve süreç içerisindeki faaliyetlerin yönetilmesi profesyonel çalışma gerektirir. Gebze nakliye firması olarak bu ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteriyoruz. Nakliye firmaları için hız ve güvenilirlik çok önemlidir. Gebze nakliye firması olarak hızlı ve güvenlikli nakliye imkânı sağlıyoruz.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat