Ürün ve malzemelerin uluslararası arenada dolaşım ihtiyacı küreselleşmenin etkisiyle artmıştır, bu da ulaşım faaliyetlerinin çoğalmasına sebep olmuştur. Uluslararası karayolu taşımacılığı günümüzde uluslararası mal trafiğinde önemli bir yere sahiptir.

Karayolu taşımacılığı; malların belirli bir bedel karşılığında uluslararası anlaşmalar çerçevesinde sağlayan bir taşımacılık sistemidir. Karayolu taşımacılığının bir parçası olan parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta taşınacak olan ve birbirinden farklı müşterilere ait olan yüklerin, aynı araç ile taşıma işlemidir.  Parsiyel yük taşımacılığında taraflar çok fazla olduğundan, bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi, teslimat organizasyonunun planlanıp, yükün gecikmeden teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Parsiyel yük taşıma sistemi çok daha ekonomiktir, bir aracın tüm maliyetini karşılamak zorunda kalmazsınız. Yakıt maliyeti diğer parsiyel taşıma hizmeti alacak kişilerle paylaşılacağı için size düşen miktar azalacaktır. Paylaşımlı kullanım nedeniyle en çok tercih edilen yük taşımacılık sistemlerindendir. Alanında uzman ekibimiz eşyalarınızın en güvenli şekilde parsiyel taşımacılığını gerçekleştirmek için hazır.

Uygun Fiyat Garantili Nakliye Hizmetleri | Sel Nakliyat